Uwaga! Na liście reprezentantów znajdują się wyłącznie osoby, które popierają tę inicjatywę (same się zgłosiły lub zgodziły się być na tej liście) - ZAPRASZAM wszystkich dobrych ludzi do przyłączenia się.

Reprezentantów zaproponowanych samowolnie przez użytkowników można znaleźć TUTAJ - przekonajmy te osoby, żeby włączyły się w inicjatywę zjednoczenia polskiego społeczeństwa. ZAPRASZAM!

Reprezentanci i liderzy:
(Komu ufasz? Kto Ci nie pasuje? - szukamy uczciwych osób, godnych zaufania)

Imię Nazwisko Krótki opis Poparcie Zaufanie Brak Zaufania Dodano
Konrad Daniel pomysłodawca tej inicjatywy, PodziemnaTV
Wojciech Sumliński dziennikarz śledczy, pisarz, publicysta - zajmował się tajnymi służbami III RP i ich PRLowskim rodowodem - za co w swoim życiu płaci do dziś wysoką cenę...
Kamil Cebulski Przedsiębiorca, publicysta, założyciel Uczelni ASBIRO
Michał Turek Twórca serwisu 1polska.pl
Łukasz Romańczuk dziennikarz radiowy, publicysta
Martin Lechowicz Bard, publicysta, satyryk, podcaster. Promotor wolnego rynku, ale bez krawata i bez muchy.
Marek Jakubiak polski przedsiębiorca, właściciel grupy browarów regionalnych, Społecznik, patriota, propagator polskiej historii, pasjonat husarii.
Dobrosław Kryczało Prezes Stowarzyszenia Społecznego "OJCZYZNA" ,społecznik, (bezpartyjny)
Damian Bieńko Przewodniczący organizacji NARODOWA WOLNA POLSKA, 21 letni Patriota o poglądach Narodowych, BEZPARTYJNY, -WOLNOŚĆ JEDNOŚĆ NIEPODLEGŁOŚĆ-
Dariusz Brzozowiec aktywista na rzecz ruchu walut lokalnych
Rafał Mossakowski Lider Centrum Edukacyjnego Powiśle w Warszawie, zaproponował Grzegorzowi Braunowi w dniu 10.11.2014 start w wyborach jako jeden z pomysłodawców tego startu
Wojciech Edward Dobrzyński Koordynator 1Polska.pl dla Warszawy i Województwa Mazowieckiego. Założyciel Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych. www.niss.org.pl
Marcin Sowidzki Ekonomista, zajmuję się kontrolą projektów współfinansowanych ze środków europejskich w województwie mazowieckim, koordynator 1Polska.pl w okręgu nr 20.
Paweł Skórnicki Przede wszystkim patriota, zależy mi na odbudowie silnej i dumnej Polski, gdzie żyje się uczciwie, gdzie ludzie są wolni i odpowiedzialni.
Tomasz Sikorowski 5 Radziejów.- społecznik, rolnik, przedsiębiorca, pogrobowiec etosu ziemiańskiego, koliber
Artur Makowski Lekarz. Rezydent medycyny rodzinnej. O liberalnych poglądach na sprawy gospodarcze i światopoglądowe. - Szczegóły po wejściu na mój profil.
Piotr Wilczyński Dr, adiunkt na UP w Krakowie, prezes Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, redaktor "European Journal of Geopolitics", komendant Krakowskiej Legii Akademickiej
Jakub Grzybowski Współzałożyciel inicjatywy społecznej RDU, vice przewodniczący Razem Dla Uczciwości, za cel stawia sobie obniżenie podatków i naprawę polskiej gospodarki.
Grzegorz Świderski Bloger, wolnościowiec, paleolibertarianin, żeglarz, katolik, Sarmata.
Paweł Szramka Niezależny i bezpartyjny społecznik propagujący m.in. jednomandatowe okręgi wyborcze oraz konieczność obniżenia podatków dla odrodzenia naszej gospodarki.